kcmstyle - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
mr: या शैली करिता संयोजना संवाद दाखल करतेवेळी त्रुटी आढळली.

en: Configure %1
mr: %1 संयोजीत करा

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
mr: टॅब 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
mr: चेकबॉक्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
mr: रेडियो बटन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
mr: टॅब 2
