plasma-workspace - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
lv: &Izpildīt

en: Templates
lv: Veidnes

en: Desktop Shell Scripting Console
lv: Darbvirsmas čaulas skriptēšanas konsole

en: Editor
lv: Redaktors

en: Load
lv: Ielādēt

en: Use
lv: Lietot

en: Output
lv: Izvade

en: Unable to load script file <b>%1</b>
lv: Neizdodas ielādēt skripta datni <b>%1</b>

en: Open Script File
lv: Atvērt skripta datni

en: Save Script File
lv: Saglabāt skripta datni

en: Executing script at %1
lv: Izpildīt skriptu %1

en: Runtime: %1ms
lv: Izpildlaiks: %1 ms
