plasma-workspace - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
lv: Multivides vadība

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
lv: Atskaņot/pauzēt multivides atskaņošanu

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
lv: Nākamās multivides atskaņošana

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
lv: Iepriekšējās multivides atskaņošana

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
lv: Apturēt multivides atskaņošanu

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
lv: Pauzēt multivides atskaņošanu

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
lv: Atskaņot multividi

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
lv: Palielināt multivides skaļumu

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
lv: Samazināt multivides skaļumu

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
lv: Automātiski izvēlēties atskaņotāju
