plasma-workspace - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
lv: Palaist komandu saskarni

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
lv: „KRunner“ vaicājumiem izmantot starpliktuves saturu

en: Start KRunner in the background, don't show it.
lv: Palaist „KRunner“ fonā, to neparādot

en: Replace an existing instance
lv: Aizvietot eksistējošu instanci

en: Show only results from the given plugin
lv: Rādīt rezultātus tikai no attiecīgā spraudņa

en: List available plugins
lv: Uzskaitīt pieejamos spraudņus

en: The query to run, only used if -c is not provided
lv: Palaižamais vaicājums, izmantojams tikai tad, ja nav sniegts -c

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
lv: Pieejamie „KRunner“ spraudņi, pluginId

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure KRunner Behavior
lv: Konfigurēt „KRunner“ uzvedību

en: Configure KRunner…
lv: Konfigurēt „KRunner“...

en: Showing only results from %1
lv: Rādīt tikai rezultātus no %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
lv: Meklēt „%1“...

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
lv: Meklēt...

en: Show Usage Help
lv: Rādīt lietošanas pamācību

en: Pin
lv: Piespraust

en: Pin Search
lv: Piespraust meklēšanu

en: Keep Open
lv: Paturēt atvērtu

en: Recent Queries
lv: Nesenie vaicājumi

en: Remove
lv: Noņemt
