kfontinst - en to lv translation catalogue (442 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
lv: Vai vēlaties instalēt fontu(s) personīgai lietošanai (tikai jums), vai visai sistēmai (lietot varēs visi lietotāji)?

en: Where to Install
lv: Kur instalēt

en: Font Installer
lv: Fontu instalētājs

en: Simple font installer
lv: Vienkāršs fontu instalētājs

en: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
lv: Padara logu pārejošu logam, kas ir norādīts ar „windowHandle“

en: URL to install
lv: Instalējamais URL

en: Print
lv: Drukāt

en: Canceling…
lv: Atceļ…

en: Font Printer
lv: Fontu drukātājs

en: Simple font printer
lv: Vienkāršs fontu drukātājs

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lv: Padara dialogu par „winid“ norādītās X programmas izcelošu logu

en: Size index to print fonts
lv: Fontu izdrukāšanas izmēru rādītājs

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
lv: Izdrukājamais fonts, norādīts kā „Saime,Stils“, kur stils ir 24-bitu decimāls skaitlis, kas sastāv no: <svars><platums><slīpums>

en: File containing list of fonts to print
lv: Datne, kas satur sarakstu ar drukājamajiem fontiem

en: Remove file containing list of fonts to print
lv: Izdzēst datni, kas satur sarakstu ar drukājamajiem fontiem

en: Open an existing font file
lv: Atvērt eksistējošu fonta datni

en: Print font preview
lv: Drukāt fonta priekšskatījumu

en: Select Font to View
lv: Izvēlēties apskatāmo fontu

en: URL to open
lv: Atveramā URL

en: Font Viewer
lv: Fontu pārlūkotājs

en: Simple font viewer
lv: Vienkāršais fontu pārlūkotājs

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
lv: (C) Craig Drummond, 2004–2007

en: Duplicate Fonts
lv: Dublējošies fonti

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
lv: Meklē dublējošos fontus. Uzgaidiet…

en: No duplicate fonts found.
lv: Nav atrast vienādi fonti.

en: Delete Marked Files
lv: Dzēst iezīmētās datnes

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
lv[0]: Atrasts %1 vienāds fonts.
lv[1]: Atrasti %1 vienādi fonti.
lv[2]: Atrasti %1 vienādi fonti.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst:

en: Cancel font scan?
lv: Pārtraukt fontu skenēšanu?

en: Font/File
lv: Fonti/Datne

en: Size
lv: Izmērs

en: Date
lv: Datums

en: Links To
lv: Saitē uz

en: Open in Font Viewer
lv: Atvērt fontu pārlūkotājā

en: Properties
lv: Īpašības

en: Unmark for Deletion
lv: Noņemt dzēšanas atzīmi

en: Mark for Deletion
lv: Atzīmēt dzēšanai

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
lv[0]: Atvērt %1 fontu fontu pārlūkotājā?
lv[1]: Atvērt %1 fontus fontu pārlūkotājā?
lv[2]: Atvērt %1 fontu fontu pārlūkotājā?

en: Family
lv: Saime

en: Style
lv: Stils

en: Foundry
lv: Lietuve

en: FontConfig Match
lv: „FontConfig“ atbilstība

en: File Type
lv: Datnes tips

en: File Name
lv: Datnes nosaukums

en: File Location
lv: Datnes atrašanās vieta

en: Writing System
lv: Rakstības sistēma

en: Set Criteria
lv: Iestatīt kritēriju

en: Symbol/Other
lv: Simbols/cits

en: Filter by %1…
lv: Filtrēt pēc %1…

en: Font
lv: Fonts

en: Status
lv: Statuss

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
lv: Šī kolonna rāda fonta saimes statusu un atsevišķu fontu stilus.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
lv: <p>Šis saraksts parāda instalētos fontus. Fonti ir sagrupēti pēc saimes. Skaitlis kvadrātiekavās norāda saimē pieejamo stilu skaitu, piemēram, </p><ul><li>Times [4]<ul><li>Normāls</li><li>Trekns</li><li>Trekns slīpraksts</li><li>Slīpraksts</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
lv: …un vēl par %1 vairāk

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Print…
lv: Drukāt…

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Open all %1 fonts in font viewer?
lv: Atvērt visus %1 fontus fontu pārlūkotājā?

en: All Fonts
lv: Visi fonti

en: Personal Fonts
lv: Personīgie fonti

en: System Fonts
lv: Sistēmas fonti

en: Unclassified
lv: Neklasificēti

en: Group
lv: Grupa

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties noņemt „<b>%1</b>“?</p><p><i>Tiks izdzēsta tikai grupa, bet ne paši fonti.</i></p>

en: Remove Group
lv: Noņemt grupu

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove group
lv: Noņemt grupu

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
lv: <h3>Fontu grupas</h3><p>Šis saraksts rāda jūsu datorā pieejamās fontu grupas. Ir divi galvenie fontu grupu tipi: :<ul><li><b>Standarta</b> ir speciālas fontu pārvaldnieka izmantotas grupas.<ul>%1</ul></li><li><b>Pielāgotas</b> ir jūsu izveidotas grupas. Lai pievienotu fontu saimi kādai no grupām, vienkārši ievelciet to no fontu saraksta. Fontu no grupas var izņemt, ievelkot to grupā „Visi fonti“.</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
lv: <li><i>Visi fonti</i> satur visus sistēmā instalētos fontus.</li><li><i>Neklasificēti</i> satur visus fontus, kas vēl nav ievietoti kādā „Pielāgotā“ grupā.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
lv: <li><i>Visi fonti</i> satur visus sistēmā instalētos fontus, gan „Sistēmas“, gan „Personīgos“.</li><li><i>Sistēmas</i> fonti ir visi fonti, kas instalēti bāzes sistēmā — pieejami visiem sistēmas lietotājiem.</li><li><i>Personīgie</i> fonti ir jūsu personīgie fonti.</li><li><i>Neklasificētie</i> fonti ir visi pārējie fonti, kas nav ievietoti nevienā „Pielāgotā“ grupā.</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
lv: <qt>Grupa ar nosaukumu <b>„%1“</b> jau eksistē!</qt>

en: Rename…
lv: Pārdēvēt…

en: Export…
lv: Eksportēt…

en: Add to "%1".
lv: Pievienot „%1“.

en: Remove from current group.
lv: Izņemt no šīs grupas.

en: Move to personal folder.
lv: Pārvietot uz personīgo mapi.

en: Move to system folder.
lv: Pārvietot uz sistēmas mapi.

en: Skip
lv: Izlaist

en: AutoSkip
lv: Automātiski izlaist

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
lv: <h3>Atcelt?</h3><p>Vai tiešām vēlaties atcelt?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
lv: <h3>Pabeigts</h3><p>Ņemiet vērā ka, lai izmaiņas stātos spēkā, būs jāpārstartē visas palaistās programmas.</p>

en: Do not show this message again
lv: Vairs nerādīt šo paziņojumu

en: Installing
lv: Instalē

en: Uninstalling
lv: Atinstalē

en: Enabling
lv: Ieslēdz

en: Moving
lv: Pārvieto

en: Updating
lv: Atjaunina

en: Removing
lv: Izņemt

en: Disabling
lv: Izslēdz

en: Updating font configuration. Please wait…
lv: Atjauno fontu konfigurāciju. Uzgaidiet…

en: Unable to start backend.
lv: Neizdevās palaist aizmugursistēmu.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
lv: Aizmugursistēma avarēja, bet tika pārstartēta. Mēģiniet vēlreiz.

en: <h3>Error</h3>
lv: <h3>Kļūda</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
lv: Neizdevās lejupielādēt <i>%1</i>

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
lv: Sistēmas aizmugursistēma avarēja. Mēģiniet vēlreiz.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
lv: <i>%1</i> ir bitkaršu fonts, bet jūsu sistēmā to izmantošana ir izslēgta.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
lv: <i>%1</i> satur fontu <b>%2</b>, kas jau ir instalēts jūsu sistēmā.

en: <i>%1</i> is not a font.
lv: <i>%1</i> nav fonts.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
lv: Neizdevās noņemt visas datnes, kas ir saistītas ar <i>%1</i>

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
lv: Neizdevās palaist sistēmas dēmonu.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
lv: <i>%1</i> jau eksistē.

en: <i>%1</i> does not exist.
lv: <i>%1</i> neeksistē.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
lv: Piekļuve liegta.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
lv: Neatbalstīta darbība.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
lv: Autentificēšanās neveiksmīga.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
lv: Negaidīta kļūda, apstrādājot: <i>%1</i>

en: Create New Group…
lv: Izveidot jaunu grupu…

en: Remove Group…
lv: Noņemt grupu…

en: Enable Fonts in Group…
lv: Ieslēgt fontus grupā…

en: Disable Fonts in Group…
lv: Izslēgt fontus grupā…

en: This displays a preview of the selected font.
lv: Šī iespēja rāda izvēlētā fonta priekšskatījumu.

en: Find Duplicates…
lv: Atrast dublējošos fontus…

en: Scan for Duplicate Fonts…
lv: Meklēt dublējošos fontus…

en: Install from File…
lv: Instalēt no datnes…

en: Install fonts from a local file
lv: Instalēt fontus no lokālas datnes

en: Get New Fonts…
lv: Iegūt jaunus fontus…

en: Download new fonts
lv: Lejupielādēt jaunus fontus

en: Delete Selected Fonts…
lv: Dzēst atlasītos fontus…

en: Change Preview Text…
lv: Mainīt priekšskatījuma tekstu…

en: Add Fonts
lv: Pievienot fontus

en: Failed to save list of fonts to print.
lv: Neizdevās saglabāt sarakstu ar fontiem drukāšanai.

en: Failed to start font printer.
lv: Neizdevās palaist fontu printeri.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
lv: Nav drukājamu fontu.
    Varat izdrukāt tikai ieslēgtus fontus, kas nav bitkartes fonti.

en: Cannot Print
lv: Nevar izdrukāt

en: You did not select anything to delete.
lv: Neatlasījāt neko, ko dzēst.

en: Nothing to Delete
lv: Nav, ko dzēst

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties dzēst</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: Delete Font
lv: Dzēst fontu

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 fontu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 fontus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 fontu?

en: Delete Fonts
lv: Dzēst fontus

en: Deleting font(s)…
lv: Dzēš fontu(s)…

en: You did not select anything to move.
lv: Neatlasījāt neko, ko pārvietot.

en: Nothing to Move
lv: Nav, ko pārvietot

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties pārvietot</p><p>„<b>%1</b>“</p><p>no <i>%2</i> uz <i>%3</i>?</p>

en: Move Font
lv: Pārvietot fontu

en: Move
lv: Pārvietot

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
lv[0]: <p>Vai tiešām vēlaties pārvietot %1 fontu no <i>%2</i> uz <i>%3</i>?</p>
lv[1]: <p>Vai tiešām vēlaties pārvietot %1 fontus no <i>%2</i> uz <i>%3</i>?</p>
lv[2]: <p>Vai tiešām vēlaties pārvietot %1 fontu no <i>%2</i> uz <i>%3</i>?</p>

en: Move Fonts
lv: Pārvietot fontus

en: Moving font(s)…
lv: Pārvieto fontu(s)…

en: Export Group
lv: Eksportēt grupu

en: No files?
lv: Nav datņu?

en: Failed to open %1 for writing
lv: Neizdevās atvērt „%1“ rakstīšanai

en: Create New Group
lv: Izveidot jaunu grupu

en: Name of new group:
lv: Jaunās grupas nosaukums:

en: New Group
lv: Jauna grupa

en: Preview Text
lv: Priekšskatījuma teksts

en: Please enter new text:
lv: Ievadiet jaunu tekstu:

en: Scanning font list…
lv: Skenē fontu sarakstu…

en: No fonts
lv: Nav fontu

en: 1 Font | %1 Fonts
lv[0]: %1 fonts
lv[1]: %1 fonti
lv[2]: %1 fontu

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
lv: <table><tr><td align="right">Ieslēgti:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Izslēgti:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Daļēji ieslēgti:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
lv: <table><tr><td align="right">Ieslēgti:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Izslēgti:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Kopā:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
lv: Meklē saistītās datnes…

en: Scanning Files…
lv: Skenē datnes…

en: Looking for additional files to install…
lv: Meklē papildu instalējamas datnes…

en: Looking for files associated with %1
lv: Meklē ar „%1“ saistītas datnes

en: Installing font(s)…
lv: Instalē fontu(s)…

en: You did not select anything to enable.
lv: Nekas nav atlasīts ieslēgšanai.

en: You did not select anything to disable.
lv: Nekas nav atlasīts izslēgšanai.

en: Nothing to Enable
lv: Nav nekā, ko ieslēgt

en: Nothing to Disable
lv: Nav nekā, ko izslēgt

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties ieslēgt</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties izslēgt</p><p>„<b>%1</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties ieslēgt</p><p>„<b>%1</b>“, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lv: <p>Vai tiešām vēlaties izslēgt</p><p>„<b>%1</b>“, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>

en: Enable Font
lv: Ieslēgt fontu

en: Disable Font
lv: Izslēgt fontu

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties ieslēgt šo %1 fontu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties ieslēgt šos %1 fontus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties ieslēgt šos %1 fontus?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties izslēgt šo %1 fontu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties izslēgt šos %1 fontus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties izslēgt šos %1 fontus?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lv[0]: <p>Vai tiešām vēlaties ieslēgt šo %1 fontu, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>
lv[1]: <p>Vai tiešām vēlaties ieslēgt šos %1 fontus, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>
lv[2]: <p>Vai tiešām vēlaties ieslēgt šos %1 fontu, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
lv[0]: <p>Vai tiešām vēlaties izslēgt šo %1 fontu, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>
lv[1]: <p>Vai tiešām vēlaties izslēgt šos %1 fontus, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>
lv[2]: <p>Vai tiešām vēlaties izslēgt šos %1 fontus, kas atrodas grupā „<b>%2</b>“?</p>

en: Enable Fonts
lv: Ieslēgt fontus

en: Disable Fonts
lv: Izslēgt fontus

en: Enabling font(s)…
lv: Ieslēdz fontu(s)…

en: Disabling font(s)…
lv: Izslēdz fontu(s)…

en: Print Font Samples
lv: Drukāt fontu paraugus

en: Select size to print font:
lv: Izvēlēties drukājamā fonta izmēru:

en: Waterfall
lv: Ūdenskritums

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
lv: Fontus var instalēt tikai no „%1“ vai „%2“.

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
lv: Nevar tieši instalēt fontu pakotni.
    Vispirms atspiediet „%1“ un tad instalējiet katru komponenti atsevišķi.

en: Cannot copy fonts
lv: Nevar nokopēt fontus

en: Cannot move fonts
lv: Nevar pārvietot fontus

en: Only fonts may be deleted.
lv: Dzēst var tikai fontus.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
lv: Var izdzēst fontus tikai no „%1“ vai „%2“.

en: Please specify "%1" or "%2".
lv: Precizējiet „%1“ vai „%2“.

en: No special methods supported.
lv: Neatbalsta speciālas metodes.

en: Fonts
lv: Fonti

en: Failed to start the system daemon
lv: Neizdevās palaist sistēmas dēmonu

en: Backend died
lv: Aizmugursistēma avarēja

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
lv: „%1“ ir bitkartes fonts, bet jūsu sistēmā to lietošana ir izslēgta.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
lv: „%1“ satur fontu <b>%2</b>, tomēr tas sistēmā jau ir instalēts.

en: %1 is not a font.
lv: %1 nav fonts.

en: Could not remove all files associated with %1
lv: Neizdevās izņemt visas ar „%1“ saistītās datnes

en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
lv: AaĀāBbCcČčDdEeĒēFfGgĢģHhIiĪīJjKkĶķLlĻļMmNnŅņOoŌōPpRrŖŗSsŠšTtUuŪūVvZzŽž0123456789

en: No characters found.
lv: Rakstzīmes nav atrastas.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
lv: Muļķa hipiji turpat brīvi mēģina nogaršot celofāna žņaudzējčūsku

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
lv: AĀBCČDEĒFGĢHIĪJKĶLĻMNŅOŌPRŖSŠTUŪVZŽ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
lv: aābcčdeēfgģhiījkķlļmnņoōprŗsštuūvzž

en: ERROR: Could not determine font's name.
lv: KĻŪDA: neizdevās noteikt fonta nosaukumu.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
lv[0]: %2 [%1 pikselis]
lv[1]: %2 [%1 pikseļi]
lv[2]: %2 [%1 pikseļu]

en: Personal
lv: Personīgie

en: System
lv: Sistēmas

en: All
lv: Visi

en: Administrator
lv: Administrators

en: Thin
lv: Tievs

en: Extra Light
lv: Ekstra viegls

en: Ultra Light
lv: Ļoti viegls

en: Light
lv: Viegls

en: Regular
lv: Regulārs

en: Normal
lv: Standarta

en: Medium
lv: Vidējs

en: Demi Bold
lv: Nedaudz treknraksts

en: Semi Bold
lv: Pa pusei treknraksts

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Extra Bold
lv: Ekstra treknraksts

en: Ultra Bold
lv: Ultra treknraksts

en: Black
lv: Melns

en: Heavy
lv: Smags

en: Roman
lv: Romāņu

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Oblique
lv: Slīps

en: Ultra Condensed
lv: Ultra kondensēts

en: Extra Condensed
lv: Ekstra kondensēts

en: Condensed
lv: Kondensēts

en: Semi Condensed
lv: Semi kondensēts

en: Semi Expanded
lv: Semi paplašināts

en: Expanded
lv: Paplašināts

en: Extra Expanded
lv: Ekstra paplašināts

en: Ultra Expanded
lv: Ultra paplašināts

en: Monospaced
lv: Vienādatstarpju

en: Charcell
lv: Rakstzīmes šūnas

en: Proportional
lv: Proporcionāls

en: Other, Control
lv: Cits, kotrole

en: Other, Format
lv: Cits, noformējums

en: Other, Not Assigned
lv: Cits, nav piešķirts

en: Other, Private Use
lv: Cits, personīgai lietošanai

en: Other, Surrogate
lv: Cits, surogāts

en: Letter, Lowercase
lv: Burts, mazie burti

en: Letter, Modifier
lv: Burts, modifikators

en: Letter, Other
lv: Burts, cits

en: Letter, Titlecase
lv: Burts, virsraksts

en: Letter, Uppercase
lv: Burts, lielie simboli

en: Mark, Spacing Combining
lv: Zīme, atstarpju kombinēšana

en: Mark, Enclosing
lv: Zīme, apvilkta

en: Mark, Non-Spacing
lv: Zīme, bez atstarpēm

en: Number, Decimal Digit
lv: Skaitlis, decimālcipars

en: Number, Letter
lv: Skaitlis, burts

en: Number, Other
lv: Skaitlis, cits

en: Punctuation, Connector
lv: Pieturzīmes, savienotāji

en: Punctuation, Dash
lv: Pieturzīmes, domuzīmes

en: Punctuation, Close
lv: Pieturzīmes, aizverošās

en: Punctuation, Final Quote
lv: Pieturzīmes, citātu beigu

en: Punctuation, Initial Quote
lv: Pieturzīmes, citātu sākuma

en: Punctuation, Other
lv: Pieturzīmes, citas

en: Punctuation, Open
lv: Pieturzīmes, atverošās

en: Symbol, Currency
lv: Simbols, valūta

en: Symbol, Modifier
lv: Simbols, modifikators

en: Symbol, Math
lv: Simbols, matemātika

en: Symbol, Other
lv: Simbols, cits

en: Separator, Line
lv: Atdalītājs, rinda

en: Separator, Paragraph
lv: Atdalītājs, rindkopa

en: Separator, Space
lv: Atdalītājs, atstarpe

en: Category
lv: Kategorija

en: XML Decimal Entity
lv: XML decimālā vienība

en: Show Face:
lv: Rādīt burtveidolu:

en: Install…
lv: Instalēt…

en: Change Text…
lv: Mainīt tekstu…

en: Could not read font.
lv: Nevar nolasīt fontu.

en: Preview String
lv: Priekšskatījuma teksts

en: Please enter new string:
lv: Ievadiet jaunu rindu:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
lv: &Galvenā rīkjosla

en: Preview Type
lv: Priekšskatījuma tips

en: Standard Preview
lv: Standarta priekšskatījums

en: All Characters
lv: Visi simboli

en: Unicode Block: %1
lv: Unikoda bloks: %1

en: Unicode Script: %1
lv: Unikoda skripts: %1

en: Basic Latin
lv: Latīņu pamata

en: Latin-1 Supplement
lv: Latin-1 papildu

en: Latin Extended-A
lv: Latīņu paplašinātais-A

en: Latin Extended-B
lv: Latīņu paplašinātais-B

en: IPA Extensions
lv: IPA paplašinājumi

en: Spacing Modifier Letters
lv: Atstarpes mainīšanas rakstzīmes

en: Combining Diacritical Marks
lv: Diakritisko zīmju kombinēšana

en: Greek and Coptic
lv: Grieķu un koptu

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Cyrillic Supplement
lv: Kirilicas atbalsta

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Arabic
lv: Arābu

en: Syriac
lv: Sīriešu

en: Arabic Supplement
lv: Arābu papildinājums

en: Thaana
lv: Tāna

en: NKo
lv: N’Ko raksts

en: Devanagari
lv: Dēvanāgarī

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Gurmukhi
lv: Gurmukhī

en: Gujarati
lv: Gudžaratu raksts

en: Oriya
lv: Oriju raksts

en: Tamil
lv: Tamilu raksts

en: Malayalam
lv: Malajalama

en: Sinhala
lv: Singāļu raksts

en: Thai
lv: Taju raksts

en: Lao
lv: Laosiešu raksts

en: Tibetan
lv: Tibetiešu

en: Myanmar
lv: Birmiešu raksts

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Hangul Jamo
lv: Hangila čamo

en: Ethiopic
lv: Etiopiešu raksts

en: Ethiopic Supplement
lv: Etiopiešu raksta papildinājums

en: Cherokee
lv: Čiroku raksts

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lv: Vienotais Kanādas aborigēnu sillabārijs

en: Ogham
lv: Ogams

en: Runic
lv: Rūnu raksts

en: Tagalog
lv: Baibajins

en: Hanunoo
lv: Hanunuo

en: Buhid
lv: Buhidu raksts

en: Tagbanwa
lv: Tagbanvu raksts

en: Khmer
lv: Khmeru raksts

en: Mongolian
lv: Mongoļu raksts

en: Limbu
lv: Limbu raksts

en: Tai Le
lv: Tai Le raksts

en: New Tai Lue
lv: Jaunais taili raksts

en: Khmer Symbols
lv: Khmeru simboli

en: Buginese
lv: Bugu raksts

en: Balinese
lv: Baliešu raksts

en: Phonetic Extensions
lv: Fonētiskie paplašinājumi

en: Phonetic Extensions Supplement
lv: Fonētiskie paplašinājumi papildinājums

en: Combining Diacritical Marks Supplement
lv: Diakritisko zīmju kombinēšanas paplašinājumi

en: Latin Extended Additional
lv: Paplašinātais latīņu

en: Greek Extended
lv: Paplašinātais grieķu

en: General Punctuation
lv: Pamata pieturzīmes

en: Superscripts and Subscripts
lv: Augšraksti un apakšraksti

en: Currency Symbols
lv: Valūtu simboli

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lv: Kombinētās diakritiskās zīmes simboliem

en: Letter-Like Symbols
lv: Burtiem līdzīgie simboli

en: Number Forms
lv: Skaitļu formas

en: Arrows
lv: Bultas

en: Mathematical Operators
lv: Matemātiskie simboli

en: Miscellaneous Technical
lv: Dažādi tehniskie

en: Control Pictures
lv: Kontroles attēli

en: Optical Character Recognition
lv: Optiskā rakstzīmju atpazīšana

en: Enclosed Alphanumerics
lv: Apvilktie burti un cipari

en: Box Drawing
lv: Kvadrāta rakstzīmes

en: Block Elements
lv: Bloku elementi

en: Geometric Shapes
lv: Ģeometriskie objekti

en: Miscellaneous Symbols
lv: Dažādi simboli

en: Dingbats
lv: Dekoratīvie simboli

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lv: Dažādi matemātiskie simboli A

en: Supplemental Arrows-A
lv: Papildu bultas A

en: Braille Patterns
lv: Braila raksts

en: Supplemental Arrows-B
lv: Papildus bultas B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lv: Dažādi matemātiskie simboli B

en: Supplemental Mathematical Operators
lv: Papildus matemātiskie operatori

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lv: Dažādi simboli un bultas

en: Glagolitic
lv: Glagolica

en: Latin Extended-C
lv: Latīņu paplašinātais C raksts

en: Coptic
lv: Koptu alfabēts

en: Georgian Supplement
lv: Gruzīnu papildinājums

en: Tifinagh
lv: Tifinags

en: Ethiopic Extended
lv: Etiopiešu paplašinātais raksts

en: Supplemental Punctuation
lv: Papildu pieturzīmes

en: CJK Radicals Supplement
lv: CJK sakņu papildinājums

en: Kangxi Radicals
lv: Kansi saknes

en: Ideographic Description Characters
lv: Ideogrāfiskās apraksta rakstzīmes

en: CJK Symbols and Punctuation
lv: CJK simboli un pieturzīmes

en: Hangul Compatibility Jamo
lv: Ar hangilu savietojams čamo

en: Kanbun
lv: Kanbuns

en: Bopomofo Extended
lv: Bopomofo paplašinātais

en: CJK Strokes
lv: CJK svītras

en: Katakana Phonetic Extensions
lv: Katakana fonētiskie paplašinājumi

en: Enclosed CJK Letters and Months
lv: Apvilktie CJK burti un mēneši

en: CJK Compatibility
lv: CJK savietojamība

en: CJK Unified Ideographs Extension A
lv: CJK unificētie ideogrāfiskie paplašinājums A

en: Yijing Hexagram Symbols
lv: Jidzjin sešstūra simboli

en: CJK Unified Ideographs
lv: CJK unificētie ideogrāfiskie raksti

en: Yi Syllables
lv: Ji zilbes

en: Yi Radicals
lv: Ji saknes

en: Modifier Tone Letters
lv: Modificētās toņu rakstzīmes

en: Latin Extended-D
lv: Latīņu paplašinātais-D

en: Syloti Nagri
lv: Siloti Nagri

en: Phags-pa
lv: Mongoļu kvadrātraksts

en: Hangul Syllables
lv: Hangila zilbes

en: High Surrogates
lv: Augstie aizvietotāji

en: High Private Use Surrogates
lv: Augstie aizvietotāji privātai izmantošanai

en: Low Surrogates
lv: Zemie aizvietotāji

en: Private Use Area
lv: Vieta privātiem simboliem

en: CJK Compatibility Ideographs
lv: CJK savietojamības ideogrāfiskie raksti

en: Alphabetic Presentation Forms
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas

en: Arabic Presentation Forms-A
lv: Alfabētiskās prezentācijas formas-A

en: Variation Selectors
lv: Variāciju selektori

en: Vertical Forms
lv: Vertikālās formas

en: Combining Half Marks
lv: Puszīmju kombinēšana

en: CJK Compatibility Forms
lv: CJK savietojamības formas

en: Small Form Variants
lv: Mazo formu varianti

en: Arabic Presentation Forms-B
lv: Arābu prezentācijas formas-B

en: Half-Width and Full-Width Forms
lv: Pusplatuma un pilna platuma formas

en: Specials
lv: Speciālie

en: Linear B Syllabary
lv: Lineārais B sillabārijs

en: Linear B Ideograms
lv: Lineārās B ideogrammas

en: Aegean Numbers
lv: Egejas cipari

en: Ancient Greek Numbers
lv: Sengrieķu cipari

en: Old Italic
lv: Senitāļu

en: Gothic
lv: Gotu alfabēts

en: Ugaritic
lv: Ugarītu raksts

en: Old Persian
lv: Senpersiešu ķīļraksts

en: Deseret
lv: Dezeretas alfabēts

en: Shavian
lv: Šoviešu alfabēts

en: Osmanya
lv: Osmana raksts

en: Cypriot Syllabary
lv: Kipriešu sillabārijs

en: Phoenician
lv: Feniķiešu alfabēts

en: Kharoshthi
lv: Kharošthi

en: Cuneiform
lv: Ķīļraksts

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
lv: Ķīļraksta cipari un pieturzīmes

en: Byzantine Musical Symbols
lv: Bizantijas mūzikas simboli

en: Musical Symbols
lv: Mūzikas simboli

en: Ancient Greek Musical Notation
lv: Sengrieķu mūzikas pieraksts

en: Tai Xuan Jing Symbols
lv: Taisuandzjin simboli

en: Counting Rod Numerals
lv: Skaitāmo kociņu cipari

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
lv: Matemātiski alfanumeriskie simboli

en: CJK Unified Ideographs Extension B
lv: CJK unificētie ideogrāfi paplašinājums B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
lv: CJK savietojamības ideogrāfisko zīmju pielikums

en: Tags
lv: Birkas

en: Variation Selectors Supplement
lv: Variāciju selektoru pielikums

en: Supplementary Private Use Area-A
lv: Papildus privātas lietošanas lauks-A

en: Supplementary Private Use Area-B
lv: Papildus privātas lietošanas lauks-B

en: Braille
lv: Braila raksts

en: Canadian Aboriginal
lv: Kanādas aborigēnu

en: Common
lv: Nenoteiktai rakstībai

en: Cypriot
lv: Kipriešu

en: Greek
lv: Grieķu alfabēts

en: Han
lv: Ķīniešu raksts (Han)

en: Hangul
lv: Hangils

en: Inherited
lv: Pārmantotā rakstība

en: Latin
lv: Latīņu

en: Linear B
lv: Lineārais B raksts

en: Nko
lv: N’Ko raksts

en: Phags Pa
lv: Mongoļu kvadrātraksts

en: Yi
lv: Ji raksts
