plasma-workspace - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
lv: Konstatēts displejs

en: A display has been plugged in.
lv: Ierīcei ir pievienots displejs.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
lv: Displejs ir noņemts

en: A display has been unplugged.
lv: Displejs ir atvienots.

en: %1 has been plugged in.
lv: Ierīce „%1“ ir pievienota.

en: A USB device has been plugged in.
lv: Ir pievienota USB ierīce.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
lv: Konstatēta USB ierīce

en: %1 has been unplugged.
lv: Ierīce „%1“ ir atvienota.

en: A USB device has been unplugged.
lv: USB ierīce ir atvienota.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
lv: USB ierīce ir noņemta
