plasma-workspace - en to lv translation catalogue (75 entries)

[ctx: Binary dialect IEC, with sigle in parentheses]
en: International Electrotechnical Commission (IEC)
lv: Starptautiskā elektrotehnikas komisija (IEC)

[ctx: Binary dialect Metric, with origin in parentheses]
en: Metric system (SI)
lv: Metriskā sistēma (SI)

en: Binary -  Kibibytes (KiB), Mebibytes (MiB), Gibibytes (GiB)
lv: Binārās —  kibibaiti (KiB), mebibaiti (MiB), gibibaiti (GiB)

en: Binary - Kilobytes (kB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
lv: Binārās — kilobaiti (kB), megabaiti (MB), gigabaiti (GB)

en: Decimal - Kilobytes (kB), Megabytes (MB), Gigabytes (GB)
lv: Decimālās — kilobaiti (kB), megabaiti (MB), gigabaiti (GB)

[ctx: Measurement combobox]
en: Imperial UK
lv: Imperiālās britu

[ctx: Measurement combobox]
en: Imperial US
lv: Imperiālās ASV

[ctx: Measurement combobox]
en: Metric
lv: Metriskās

[ctx: PaperSize combobox]
en: Letter
lv: Vēstule

[ctx: Care of person or organization]
en: c/o
lv: ievērībai:

[ctx: Town or city]
en: City
lv: Pilsēta

[ctx: State, province or prefecture]
en: State
lv: Valsts

[ctx: Family names]
en: FamilyName
lv: Uzvārds

[ctx: Family names in uppercase]
en: FAMILYNAME
lv: UZVĀRDS

[ctx: First given name]
en: FirstName
lv: Vārds

[ctx: First given name with latin letters]
en: FirstName
lv: Vārds

[ctx: Other shorter name]
en: OtherName
lv: Otrs vārds

[ctx: Additional given names]
en: AdditionalName
lv: Papildu vārds

[ctx: Profession]
en: Profession
lv: Profesija

[ctx: Salutation]
en: Doctor
lv: Ārsts

[ctx: This is returned when an example test could not be made from locale information]
en: Could not find an example for this locale
lv: Nevar atrast paraugu šai lokālei

[ctx: @info this will be shown as an error message]
en: Could not find the system's available locales using the <command>localectl</command> tool. Please file a bug report about this at <link>https://bugs.kde.org</link>
lv: Neizdodas atrast pieejamās sistēmas lokāles, izmantojot <command>localectl</command> rīku. Iesniedziet par to kļūdas ziņojumu <link>https://bugs.kde.org</link>

[ctx: %1 is português in system locale name, Brazil is to distinguish European português and Brazilian português]
en: %1 (Brazil)
lv: %1 (Brazīlija)

[ctx: @info:warning]
en: Can't locate executable `check-language-support`
lv: Neizdodas atrast izpildāmo datni „check-language-support“

[ctx: the arg is the output of failed check-language-support call]
en: check-language-support failed, output: %1
lv: check-language-support kļūda, izvade: %1

[ctx: %1 is a list of package names]
en: Not all missing packages managed to resolve! %1
lv: Neizdevās atrisināt visas neatrastās pakotnes! %1

[ctx: %1 is a list of package names]
en: Failed to install package %1
lv: Neizdevās ieinstalēt pakotni %1

en: Another process is already running, please retry later
lv: Ir palaists cits process, mēģiniet atkārtot vēlāk

en: Unauthorized to edit locale configuration file
lv: Nav pilnvaru rediģēt lokāles konfigurācijas datni

en: Can't open file `/etc/locale.gen`
lv: Nevar atvērt datni „/etc/locale.gen“

en: Can't locate executable `locale-gen`
lv: Neizdodas atrast izpildāmo datni „locale-gen“

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Default for System
lv: Sistēmas noklusējums

en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: @info:title, meaning the current locale is system default(which is `C`)]
en: System Default C
lv: Sistēmas noklusējums C

[ctx: @info:title the current locale is the default for %1, %1 is the country name]
en: Default for %1
lv: %1 noklusējums

[ctx: @info:title]
en: Language
lv: Valoda

[ctx: @info:title]
en: Numbers
lv: Skaitļi

[ctx: @info:title]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @info:title]
en: Currency
lv: Valūta

[ctx: @info:title]
en: Measurements
lv: Mērvienības

[ctx: @info:title]
en: Paper Size
lv: Papīra lapas izmērs

[ctx: @info:title]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: @info:title]
en: Name Style
lv: Vārda stils

[ctx: @info:title]
en: Phone Numbers
lv: Tālruņa numuri

[ctx: @info:title]
en: Data and Storage Sizes
lv: Datu un krātuves izmēri

[ctx: @info:title, the current setting is system default]
en: System Default
lv: Sistēmas noklusējums

[ctx: as subtitle, remind user that the format used now is inherited from locale %1]
en:  (Standard format for %1)
lv: (%1 standarta formāts)

en: Inherit Language
lv: Pārmantotā valoda

en: Language
lv: Valoda

en: Putting any other languages below English will cause undesired behavior in some applications. If you would like to use your system in English, remove all other languages.
lv: Jebkādas citas valodas novietošana zem angļu valodas dažās programmās var radīt nevēlamus rezultātus. Ja vēlaties sistēmu izmantot angļu valodā, noņemiet visas pārējās valodas.

[ctx: Error message, %1 is the language name]
en: The language "%1" is unsupported
lv: %1 valoda nav atbalstīta

en: Add languages in the order you want to see them in your applications.
lv: Pievienojiet valodas, ja vēlaties tās redzēt savās programmās.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change Language
lv: Mainīt valodu

[ctx: @title:window]
en: Change Language
lv: Mainīt valodu

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to top
lv: Pārvietot augšpusē

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @info:placeholder]
en: No Language Configured
lv: Nav konfigurētas valodas

[ctx: @title:window]
en: Add Languages
lv: Pievienot valodas

[ctx: @action:button]
en: Add More…
lv: Pievienot vairāk...

[ctx: @info]
en: Changes will take effect the next time you log in.
lv: Izmaiņas stāsies spēkā pēc nākamās ierakstīšanās.

en: Restart now
lv: Pārstartēt

[ctx: @info]
en: Generating locale and language support files; don't turn off the computer yet.
lv: Ģenerē lokāli un valodas atbalsta datnes. Vēl neizslēdziet datoru.

[ctx: @info]
en: Locale and language support files have been generated, but language-specific fonts could not be automatically installed. If your language requires specialized fonts to be displayed properly, you will need to discover what they are and install them yourself.
lv: Lokāles un valodas atbalsta datnes ir ģenerētas, tomēr valodai specifiski fonti netiek automātiski instalēti. Ja jūsu valodas korektai attēlošanai ir nepieciešami specializēti fonti, jums tie būs jāatrod un jāieinstalē.

[ctx: @info]
en: Necessary locale and language support files have been installed. It is now safe to turn off the computer.
lv: Nepieciešamās lokāles un valodas atbalsta datnes ir instalētas. Tagad drīkstat izslēgt datoru.

[ctx: @action:button for change the locale used]
en: Modify…
lv: Modificēt...

[ctx: @title:window]
en: Data and Storage Sizes
lv: Datu un krātuves izmēri

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Time
lv: Laiks

en: Currency
lv: Valūta

en: Measurements
lv: Mērvienības

en: Paper Size
lv: Papīra lapas izmērs

[ctx: Postal Address]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: Name Style]
en: Name
lv: Vārds

[ctx: Phone Numbers]
en: Phone number
lv: Tālruņa numurs
