plasma-workspace - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
lv: Ieslēgt/izslēgt netraucēšanas režīmu

en: Other Applications
lv: Citas programmas

en: Show popups
lv: Rādīt uzlecošos paziņojumus

en: Show in do not disturb mode
lv: Rādīt netraucēšanas režīmā

en: Show in history
lv: Rādīt vēsturē

en: Show notification badges
lv: Rādīt paziņojumu nozīmītes

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
lv: Konfigurēt notikumus

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
lv: Šī programma neatbalsta paziņojumu konfigurēšanu katram notikumam atsevišķi

en: Show a message in a pop-up
lv: Ziņojumu rādīt uzlecošā paziņojumā

en: Play a sound
lv: Atskaņot skaņu

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
lv: Izmēģināt skaņu

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Choose sound file
lv: Atlasīt skaņas datni

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
lv: Sistēmas paziņojumi

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
lv: Programmu iestatījumi

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
lv: Neizdevās atrast „Paziņojumu“ logdaļu, kas ir nepieciešama paziņojumu rādīšanai. Pārliecinieties, ka tā ir pievienota ikonu joslai vai kā atsevišķa logdaļa.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
lv: Šobrīd paziņojumus nenodrošina „Plasma“, bet gan „%1“ „%2“.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
lv: Šobrīd paziņojumus nenodrošina „Plasma“.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
lv: Netraucēšanas režīms

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
lv: Ieslēgt automātiski:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
lv: Kad ir spoguļoti ekrāni

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
lv: Ekrāna kopīgošanas laikā

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
lv: Manuāli pārslēgt ar saīsni:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
lv: Rādīšanas nosacījumi

en: Critical notifications:
lv: Kritiskie paziņojumi:

en: Show in Do Not Disturb mode
lv: Rādīt netraucēšanas režīmā

en: Normal notifications:
lv: Normālie paziņojumi:

en: Show over full screen windows
lv: Rādīt virs pilnekrāna logiem

en: Low priority notifications:
lv: Zemas prioritātes paziņojumi:

en: Show popup
lv: Rādīt uzlecošo paziņojumu

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
lv: Uzlecošie paziņojumi

[ctx: @label]
en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
lv: Pie paziņojuma ikonas

en: Choose Custom Position…
lv: Izvēlēties pielāgotu rādīšanās vietu…

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekundes
lv[1]: %1 sekundēm
lv[2]: %1 sekundēm

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
lv: Paslēpt pēc:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
lv: Papildu informēšana

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
lv: Rādīt paziņojumos

en: Application progress:
lv: Programmas progress:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
lv: Progresa laikā uzlecošo logu nepaslēpt

en: Notification badges:
lv: Paziņojumu nozīmītes:

en: Show in task manager
lv: Rādīt uzdevumu pārvaldniekā

en: Popup Position
lv: Uzlecošā paziņojuma vieta

en: Application Settings
lv: Programmu iestatījumi

en: Applications
lv: Programmas

en: System Services
lv: Sistēmas servisi

en: No application or event matches your search term
lv: Meklēšanas vārdiem neatbilda neviena programma un notikums

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
lv: Sarakstā atlasiet programmu, lai konfigurētu tās paziņojumu iestatījumus un uzvedību
