plasma-workspace - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Color temperature begins changing to night time at %1 and is fully changed by %2
lv: Krāsu temperatūra sāk mainīties uz nakts laiku plkst. %1 un pilnībā nomainās līdz plkst. %2

en: Color temperature begins changing to day time at %1 and is fully changed by %2
lv: Krāsu temperatūra sāk mainīties uz dienas laiku plkst. %1 un pilnībā nomainās līdz plkst. %2

[ctx: @label:chooser Tap should be translated to mean touching using a touchscreen]
en: Tap to choose your location on the map.
lv: Uzsitiet uz kartes, lai mainītu savu atrašanās vietu.

[ctx: @label:chooser Click should be translated to mean clicking using a mouse]
en: Click to choose your location on the map.
lv: Klikšķiniet uz kartes, lai mainītu savu atrašanās vietu.

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

[ctx: @info]
en: Modified from <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
lv: Modificēts no <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>Pasaules vietu kartes</link>, ko izstrādāja TUBS / „Wikimedia Commons“ / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>

[ctx: @label: textbox]
en: Latitude:
lv: Platums:

[ctx: @label: textbox]
en: Longitude:
lv: Garums:

en: The blue light filter makes the colors on the screen warmer.
lv: Zilās gaismas filtrs krāsas ekrānā padara siltākas.

en: Day light temperature:
lv: Dienas gaismas temperatūra:

[ctx: Night colour blue-ish; no blue light filter activated]
en: Cool (no filter)
lv: Vēsa (bez filtra)

[ctx: Night colour red-ish]
en: Warm
lv: Silta

en: Night light temperature:
lv: Nakts gaismas temperatūra:

en: Switching times:
lv: Izmaiņu laiki:

en: Always off
lv: Vienmēr izslēgts

en: Sunset and sunrise at current location
lv: Saullēkts un saulriets atrašanās vietā

en: Sunset and sunrise at manual location
lv: Saullēkts un saulriets manuāli norādītā vietā

en: Custom times
lv: Pielāgoti laiki

en: Always on night light
lv: Nakts gaismu ieslēgt vienmēr

[ctx: @label The coordinates for the current location]
en: Current location:
lv: Pašreizējā atrašanās vieta:

en: Latitude: %1°   Longitude: %2°
lv: Garums: %1°   Platums: %2°

en: Begin night light at:
lv: Nakts gaismu sākt plkst.:

en: Begin day light at:
lv: Dienas gaismu sākt plkst.:

en: Transition duration:
lv: Pārejas ilgums:

en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: Input minutes - min. 1, max. 600
lv: Ievades minūtes — min. 1, maks. 600

[ctx: @info:placeholder]
en: Locating…
lv: Nosaka vietu...

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: hour
lv: stunda

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: minute
lv: minūte
