kcmicons - en to lv translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
lv: Pašreizējā ikonu motīva nosaukums

en: Unable to create a temporary file.
lv: Neizdodas izveidot pagaidu datni.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
lv: Nespēj lejupielādēt ikonu motīva arhīvu: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
lv: Datne nav derīgs ikonu motīva arhīvs.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
lv: Gadījās problēma motīva instalācijas procesā, bet lielākā daļa no motīva ir instalēta

en: Theme installed successfully.
lv: Motīvs ir veiksmīgi ieinstalēts

en: Installing icon themes…
lv: Instalē ikonu motīvus...

en: Installing %1 theme…
lv: Instalē motīvu „%1“...

en: Install from File…
lv: Instalē no datnes...

en: Get New…
lv: Iegūt jaunus...

en: Remove Icon Theme
lv: Noņemt ikonu motīvu

en: Restore Icon Theme
lv: Atjaunot ikonu motīvu

en: Open Theme
lv: Atvērt motīvu

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
lv: Motīvu datnes (*.tar.gz *.tar.bz2)
