plasma-workspace - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
lt: Seanso tvarkytuvė

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
lt: Rodyti atsijungimo ekraną

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Log Out Without Confirmation
lt: Atsijungti be patvirtinimo

en: Shut Down Without Confirmation
lt: Išjungti be patvirtinimo

en: Reboot Without Confirmation
lt: Paleisti iš naujo be patvirtinimo
