plasma-workspace - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
lt: Languota Plasma

en: Enable QML Javascript debugger
lt: Įjungti QML JavaScript derintuvę

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
lt: Priverčia Plasma įskiepį pasilikti pranešimų srityje net tuo atveju, jei yra užveriamas langas.

en: Force loading the given shell plugin
lt: Priverstinai įkelti nurodytą apvalkalo įskiepį

en: The applet to open.
lt: Programėlė, kurią atverti.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
lt: Argumentai, kuriuos perduoti į Plasma įskiepį.

en: Close %1
lt: Užverti %1
