plasma-workspace - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
lt: Medijos valdiklis

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
lt: Atkurti/Pristabdyti medijos atkūrimą

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
lt: Medijos atkūrimas, kitas

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
lt: Medijos atkūrimas, ankstesnis

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
lt: Stabdyti medijos atkūrimą

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
lt: Pristabdyti medijos atkūrimą

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
lt: Atkurti medijos atkūrimą

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
lt: Garsinti mediją

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
lt: Tildyti mediją

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
lt: Automatiškai parinkti leistuvę
