kcmstyle - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
lt: %1 nėra teisingas GTK apipavidalinimo archyvas.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
lt: Bandant įkelti konfigūravimo dialogą šiam stiliui, įvyko klaida.

en: Failed to apply selected style '%1'.
lt: Nepavyko taikyti pasirinktą stilių "%1".

en: Configure %1
lt: Konfigūruoti %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
lt: Kortelė 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
lt: Paspaudimo mygtukas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
lt: Jungtinis langelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
lt: Akutė

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
lt: Kortelė 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
lt: Programų stilius

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
lt: Rodyti piktogramas ant mygtukų

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
lt: Rodyti piktogramas meniu

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
lt: Pagrindinės įrankių juostos etiketė

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
lt: Antrinės įrankių juostos etiketė

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
lt: Konfigūruoti piktogramas ir įrankių juostas

en: Show icons:
lt: Rodyti piktogramas:

en: On buttons
lt: Ant mygtukų

en: In menus
lt: Meniu

en: Main toolbar label:
lt: Pagrindinės įrankių juostos etiketė:

en: None
lt: Nėra

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Beside icons
lt: Šalia piktogramų

en: Below icon
lt: Po piktograma

en: Secondary toolbar label:
lt: Antrinės įrankių juostos etiketė:

en: GNOME/GTK Application Style
lt: GNOME/GTK programų stilius

en: GTK theme:
lt: GTK apipavidalinimas:

en: Preview…
lt: Peržiūra…

en: Install from File…
lt: Įdiegti iš failo…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
lt: Gauti naujus GNOME/GTK programų stilius…

en: Select GTK Theme Archive
lt: Pasirinkti GTK apipavidalinimo archyvą

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
lt: GTK apipavidalinimo archyvas (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
lt: Konfigūruoti piktogramas ir įrankių juostas…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
lt: Konfigūruoti GNOME/GTK programų stilių…

en: Configure Style…
lt: Konfigūruoti stilių…
