plasma-desktop - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
lt: Perjungti „Netrukdyti“ veikseną

en: Other Applications
lt: Kitos programos

en: Show popups
lt: Rodyti iškylančiuosius langus

en: Show in do not disturb mode
lt: Rodyti „Netrukdyti“ veiksenoje

en: Show in history
lt: Rodyti istorijoje

en: Show notification badges
lt: Rodyti pranešimų ženklelius

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
lt: Konfigūruoti įvykius

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
lt: Ši programa nepalaiko pranešimų konfigūravimo kiekvieno atskiro įvykio pagrindu

en: Show a message in a pop-up
lt: Rodyti žinutę iškylančiajame lange

en: Play a sound
lt: Atkurti garsą

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
lt: Perklausyti garsą

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
lt: Atstatyti

en: Choose sound file
lt: Pasirinkti garso failą

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
lt: Sistemos pranešimai

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
lt: Programos nuostatos

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
lt: Nepavyko rasti „Pranešimų“ valdiklio, kuris yra reikalingas norint rodyti pranešimus. Įsitikinkite, kad jis yra įjungtas arba jūsų sistemos dėkle, arba kaip atskiras valdiklis.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
lt: Šiuo metu, vietoj Plasma, pranešimus teikia "%1 %2".

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
lt: Šiuo metu, Plasma neteikia pranešimų.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
lt: Netrukdymo veiksena

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
lt: Įjungti automatiškai:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
lt: Kai ekranai yra suvienyti

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
lt: Bendrinant ekraną

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
lt: Perjungti rankiniu būdu sparčiuoju klavišu:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
lt: Matomumo sąlygos

en: Critical notifications:
lt: Kritiniai pranešimai:

en: Show in Do Not Disturb mode
lt: Rodyti „Netrukdyti“ veiksenoje

en: Normal notifications:
lt: Įprasti pranešimai:

en: Show over full screen windows
lt: Rodyti virš viso ekrano langų

en: Low priority notifications:
lt: Žemos pirmenybės pranešimai:

en: Show popup
lt: Rodyti iškylantįjį langą

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
lt: Iškylantieji langai

[ctx: @label]
en: Location:
lt: Vieta:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
lt: Šalia pranešimų piktogramos

en: Choose Custom Position…
lt: Pasirinkti tinkintą vietą…

en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundės
lt[1]: %1 sekundžių
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundės

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
lt: Slėpti po:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
lt: Papildomas grįžtamasis ryšys

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
lt: Rodyti pranešimuose

en: Application progress:
lt: Programos eiga:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
lt: Išlaikyti iškylantįjį langą atvertą visos eigos metu

en: Notification badges:
lt: Pranešimų ženkleliai:

en: Show in task manager
lt: Rodyti užduočių tvarkytuvėje

en: Popup Position
lt: Iškylančiojo lango vieta

en: Application Settings
lt: Programos nuostatos

en: Applications
lt: Programos

en: System Services
lt: Sistemos tarnybos

en: No application or event matches your search term
lt: Nei viena programa ar įvykis neatitinka jūsų paieškos užklausos

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
lt: Pasirinkite programą iš sąrašo, norėdami konfigūruoti jos pranešimų nuostatas ir elgseną
