plasma-desktop - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Color temperature begins changing to night time at %1 and is fully changed by %2
lt: Spalvų temperatūra %1 pradės keistis į naktinę spalvą, o iki %2 temperatūra bus pilnai pasikeitusi

en: Color temperature begins changing to day time at %1 and is fully changed by %2
lt: Spalvų temperatūra %1 pradės keistis į dieninę spalvą, o iki %2 temperatūra bus pilnai pasikeitusi

[ctx: @label:chooser Tap should be translated to mean touching using a touchscreen]
en: Tap to choose your location on the map.
lt: Bakstelėkite, norėdami pasirinkti savo vietą žemėlapyje.

[ctx: @label:chooser Click should be translated to mean clicking using a mouse]
en: Click to choose your location on the map.
lt: Spustelėkite, norėdami pasirinkti savo vietą žemėlapyje.

en: Zoom in
lt: Didinti

en: Zoom out
lt: Mažinti

[ctx: @info]
en: Modified from <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
lt: Modifikuota iš <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>Pasaulinio vietų žemėlapio</link> pagal TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>

[ctx: @label: textbox]
en: Latitude:
lt: Platuma:

[ctx: @label: textbox]
en: Longitude:
lt: Ilguma:

en: The blue light filter makes the colors on the screen warmer.
lt: Mėlynos šviesos filtras padaro spalvas ekrane šiltesnes.

en: Day light temperature:
lt: Dieninės šviesos temperatūra:

[ctx: Night colour blue-ish; no blue light filter activated]
en: Cool (no filter)
lt: Šalta (jokio filtro)

[ctx: Night colour red-ish]
en: Warm
lt: Šilta

en: Night light temperature:
lt: Naktinės šviesos temperatūra:

en: Switching times:
lt: Perjungimo laikai:

en: Always off
lt: Visada išjungta

en: Sunset and sunrise at current location
lt: Saulėlydis ir saulėtekis esamoje vietoje

en: Sunset and sunrise at manual location
lt: Saulėlydis ir saulėtekis pasirinktoje vietoje

en: Custom times
lt: Tinkinti laikai

en: Always on night light
lt: Visada įjungta naktinė šviesa

[ctx: @label The coordinates for the current location]
en: Current location:
lt: Dabartinė vieta:

en: Latitude: %1°   Longitude: %2°
lt: Platuma: %1°   Ilguma: %2°

[ctx: @info]
en: The <application>GeoClue2</application> service will be used to periodically update the device's location using GPS or cell tower triangulation if available, or else by sending its IP address to <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.
lt: <application>GeoClue2</application> tarnyba bus naudojama, kad periodiškai būtų atnaujinama įrenginio vieta naudojant GPS arba, jei prieinama, mobiliojo ryšio bokštų trianguliaciją arba, kitais atvejais, siunčiant IP adresą į <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.

[ctx: @info]
en: The <application>%1</application> service will be used to periodically update the device's location. Please open a bug report at <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link> asking KDE developers to write a detailed description of what this service will do.
lt: <application>%1</application> tarnyba bus naudojama, kad periodiškai būtų atnaujinama įrenginio vieta. Pateikite pranešimą apie klaidą, adresu <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link>, ir paprašykite KDE plėtotojų, kad parašytų išsamų aprašą apie tai, ką ši tarnyba darys.

en: Begin night light at:
lt: Pradėti naktinę šviesą ties:

en: Begin day light at:
lt: Pradėti dieninę šviesą ties:

en: Transition duration:
lt: Perėjimo trukmė:

en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

en: Input minutes - min. 1, max. 600
lt: Įveskite minutes – min. 1, maks. 600)

[ctx: @info:placeholder]
en: Locating…
lt: Nustatoma vieta…

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: hour
lt: val.

[ctx: @info:tooltip Part of a control for setting a time]
en: minute
lt: min.
