kcmfonts - en to lt translation catalogue (47 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (forceFontDPI), group (General)
en: Force font DPI on X11
lt: Priverstinis šriftų DPI besinaudojant X11

note: i18n: ectx: label, entry (font), group (General)
en: General font
lt: Bendras šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (fixed), group (General)
en: Fixed width font
lt: Lygiaplotis šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (smallestReadableFont), group (General)
en: Small font
lt: Mažas šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (toolBarFont), group (General)
en: Tool bar font
lt: Įrankių juostos šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (menuFont), group (General)
en: Menu font
lt: Meniu šriftas

note: i18n: ectx: label, entry (activeFont), group (WM)
en: Window title font
lt: Lango antraštės šriftas

[ctx: use system subpixel setting]
en: Vendor default
lt: Tiekėjo numatytasis

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
lt: Nėra

en: Vertical RGB
lt: Vertikalus RGB

en: Vertical BGR
lt: Vertikalus BGR

[ctx: use system hinting settings]
en: Vendor default
lt: Tiekėjo numatytoji

[ctx: medium hinting]
en: Medium
lt: Vidutinė

[ctx: no hinting]
en: None
lt: Nėra

[ctx: slight hinting]
en: Slight
lt: Silpna

[ctx: full hinting]
en: Full
lt: Visiška

[ctx: %1 is the name of a font type, %2 is the size in points (pt). Ex: Noto Sans 10pt]
en: %1 %2pt
lt: %1 %2 tšk.

en: Adjust Global Scale…
lt: Reguliuoti visuotinį mastelį…

en: Some changes such as anti-aliasing or DPI will only affect newly started applications.
lt: Kai kurie pakeitimai, pavyzdžiui, glodinimas arba DPI, turės įtakos tik naujai paleistoms programoms.

en: Very large fonts may produce odd-looking results. Instead of using a very large font size, consider adjusting the global screen scale.
lt: Labai dideli šriftai gali pateikti keistai atrodančius rezultatus. Apsvarstykite galimybę, vietoj labai didelio šrifto dydžio, reguliuoti visuotinį mastelį.

en: The recommended way to scale the user interface is using the global screen scaling feature.
lt: Rekomenduojamas būdas keisti naudotojo sąsajos mastelį yra naudojant visuotinio ekrano mastelio keitimo ypatybę.

en: &Adjust All Fonts…
lt: Deri&nti visus šriftus…

en: General:
lt: Bendras:

en: Select general font
lt: Pasirinkite bendrą šriftą

en: Fixed width:
lt: Lygiaplotis:

en: Select fixed width font
lt: Pasirinkite lygiaplotį šriftą

en: Small:
lt: Mažas:

en: Select small font
lt: Pasirinkite mažą šriftą

en: Toolbar:
lt: Įrankių juosta:

en: Select toolbar font
lt: Pasirinkite įrankių juostos šriftą

en: Menu:
lt: Meniu:

en: Select menu font
lt: Pasirinkite meniu šriftą

en: Window title:
lt: Lango antraštės:

en: Select window title font
lt: Pasirinkite lango antraštės šriftą

en: Anti-Aliasing:
lt: Glodinimas:

en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @info:tooltip Anti-Aliasing]
en: Pixels on displays are generally aligned in a grid. Therefore shapes of fonts that do not align with this grid will look blocky and wrong unless <emphasis>anti-aliasing</emphasis> techniques are used to reduce this effect. You generally want to keep this option enabled unless it causes problems.
lt: Paprastai, pikseliai ekranuose yra lygiuojami tinkleliu. Štai kodėl šriftų, kurie nesilygiuoja su šiuo tinkleliu, forma atrodys blokų pavidalu ir neteisingai, nebent bus naudojamos <emphasis>glodinimo</emphasis> technikos, kad būtų sumažintas šis efektas. Įprastai, pageidautumėte palikti šią parinktį įjungtą, nebent ji sukelia problemų.

en: Exclude range from anti-aliasing
lt: Išskirti rėžį iš glodinimo

en: %1 pt
lt: %1 tšk.

en: to
lt: iki

[ctx: Used as a noun, and precedes a combobox full of options]
en: Sub-pixel rendering:
lt: Subpikselių atvaizdavimas:

[ctx: @info:tooltip Sub-pixel rendering]
en: <para>On TFT or LCD screens every single pixel is actually composed of three or four smaller monochrome lights. These <emphasis>sub-pixels</emphasis> can be changed independently to further improve the quality of displayed fonts.</para> <para>The rendering quality is only improved if the selection matches the manner in which the sub-pixels of your display are aligned. Most displays have a linear ordering of <emphasis>RGB</emphasis> sub-pixels, some have <emphasis>BGR</emphasis> and some exotic orderings are not supported by this feature.</para>This does not work with CRT monitors.
lt: <para>TFT ir LCD ekranuose kiekvienas pikselis, iš tikrųjų, yra sudarytas iš trijų ar keturių mažesnių vienos spalvos šviesų. Šie <emphasis>subpikseliai</emphasis> gali būti atskirai keičiami, siekiant dar labiau pagerinti atvaizduojamų šriftų kokybę.</para> <para>Atvaizdavimo kokybė pagerinama tik tuo atveju, jei pasirinkimas atitinka metodą, kuriuo yra sulygiuoti jūsų ekrano subpikseliai. Dauguma ekranų naudoja linijinę <emphasis>RGB</emphasis> subpikselių tvarką, kai kurie <emphasis>BGR</emphasis>, o kai kurių egzotinių tvarkų ši ypatybė nepalaiko.</para>Tai neveikia CRT monitoriuose.

[ctx: Used as a noun, and precedes a combobox full of options]
en: Hinting:
lt: Taškinė korekcija:

[ctx: @info:tooltip Hinting]
en: Hinting is a technique in which hints embedded in a font are used to enhance the rendering quality especially at small sizes. Stronger hinting generally leads to sharper edges but the small letters will less closely resemble their shape at big sizes.
lt: Taškinė korekcija yra technika, kurios metu į šriftą įtaisyti taškai yra naudojami pagerinti atvaizdavimo kokybę, ypač kalbant apie mažus dydžius. Stipresnė taškinė korekcija įprastai veda prie smailesnių kraštų, bet mažos raidės labiau praras savo formas būdamos didelio dydžio.

en: Force font DPI:
lt: Priverstinis šriftų DPI:

[ctx: @info:tooltip Force fonts DPI]
en: <para>Enter your screen's DPI here to make on-screen fonts match their physical sizes when printed. Changing this option from its default value will conflict with many apps; some icons and images may not scale as expected.</para><para>To increase text size, change the size of the fonts above. To scale everything, use the scaling slider on the <interface>Display & Monitor</interface> page.</para>
lt: <para>Čia įveskite savo ekrano DPI (taškų colyje) skaičių, kad spausdinant priverstumėte ekrane esančius šriftus atitikti jų fizinį dydį. Pakeitus šios parinkties numatytąją reikšmę, daugelyje programų bus sukelta konfliktų; kai kurios piktogramos ir paveikslai gali būti rodomi ne tokio mastelio, kaip tikimasi.</para><para>Norėdami padidinti teksto dydį, keiskite aukščiau esančių šriftų dydį. Norėdami keisti visuotinį mastelį, naudokite mastelio slinktuką, esantį puslapyje, pavadinimu <interface>Ekranas ir monitorius</interface>.</para>

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą
