kcmstyle - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
ku: Di barkirina pace ya veavakirinê de yê ji bo vê teşeyê çewtiyek çê bû.

en: Configure %1
ku: Veavakirina %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
ku: Hilpekîna 1em

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
ku: Qutiya Nîşankirinê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
ku: Bişkojka radyo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
ku: Hilpekîna 2em
