kcmstyle - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
kn: ಈ ಶೈಲಿಗಾಗಿ ಸಂರಚನಾ ಸಂವಾದವನ್ನು ಲೋಡ್ ಮಾಡುವಲ್ಲಿ ಒಂದು ದೋಷ ಕಂಡುಬಂದಿದೆ.

en: Configure %1
kn: %1 ಅನ್ನು ಸಂರಚಿಸು

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
kn: ಟ್ಯಾಬ್ ೧

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
kn: ಪರೀಕ್ಷಕ ಚೌಕ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
kn: ರೇಡಿಯೋ ಗುಂಡಿ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
kn: ಟ್ಯಾಬ್ ೨
