kcmfonts - en to km translation catalogue (7 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
km: គ្មាន

en: Vertical RGB
km: RGB បញ្ឈរ

en: Vertical BGR
km: BGR បញ្ឈរ

[ctx: medium hinting]
en: Medium
km: មធ្យម

[ctx: no hinting]
en: None
km: គ្មាន

[ctx: slight hinting]
en: Slight
km: ស្រាល

[ctx: full hinting]
en: Full
km: ពេញ
