kcmfonts - en to kk translation catalogue (7 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
kk: Жоқ

en: Vertical RGB
kk: Тік RGB

en: Vertical BGR
kk: Тік BGR

[ctx: medium hinting]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: no hinting]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: slight hinting]
en: Slight
kk: Шамалы

[ctx: full hinting]
en: Full
kk: Толық
