plasma-workspace - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ka: სესიების მართვა

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ka: გასვლის ეკრანის ჩვენება

en: Log Out
ka: გასვლა

en: Shut Down
ka: გამორთვა

en: Reboot
ka: გადატვირთვა

en: Log Out Without Confirmation
ka: გასვლა დადასტურების გარეშე

en: Shut Down Without Confirmation
ka: გამორთვა დადასტურების გარეშე

en: Reboot Without Confirmation
ka: გადატვირთვა დადასტურების გარეშე
