plasma-workspace - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
ka: &შესრულება

en: Templates
ka: შაბლონები

en: Desktop Shell Scripting Console
ka: სამუშაო მაგიდის გარსის სკრიპტების კონსოლი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Use
ka: გამოყენება

en: Output
ka: გამოტანა

en: Unable to load script file <b>%1</b>
ka: ვერ ჩავტვირთე სკრიპტის ფაილი <b>%1</b>

en: Open Script File
ka: სკრიპტის ფაილის გახსნა

en: Save Script File
ka: სკრიპტის ფაილის შენახვა

en: Executing script at %1
ka: მიმდინარეობს სკრიპტის შესრულება მისამართზე %1

en: Runtime: %1ms
ka: გაშვების დრო: %1მწმ
