plasma-workspace - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Open with:
ka: გამხსნელი პროგრამა:

en: Properties
ka: თვისებები

en: Add to Desktop
ka: სამუშაო მაგიდაზე დამატება

en: Pin to Task Manager
ka: ამოცანების მმართველზე მიმაგრება

en: Add to Panel (Widget)
ka: პანელზე დამატება (ვიჯეტი)

en: Recent Files
ka: ბოლო ფაილები

en: Forget Recent Files
ka: ბოლო ფაილების დავიწყება

en: Edit Application…
ka: აპლიკაციის ჩასწორება…

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
ka: დამატებების წაშლა ან გამართვა…

en: Hide Application
ka: აპლიკაციის დამალვა

en: Applications
ka: აპლიკაციები

en: Unhide Applications in this Submenu
ka: ქვემენიუს აპლიკაციების დამალვის მოხსნა

en: Unhide Applications in '%1'
ka: "%1"-ის აპლიკაციების დამალვის მოხსნა

en: Show KRunner
ka: KRunner-ის ჩვენება

en: Search, calculate, or run a command
ka: მოძებნეთ, გამოთვალეთ ან გაუშვით ბრძანება

en: Computer
ka: კომპიუტერი

note: i18n.
en: Favorites
ka: რჩეულები

en: Recently Used
ka: ახლახანს _გამოყენებული

en: Files
ka: ფაილები

en: Forget Application
ka: აპლიკაციის დავიწყება

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

en: Forget File
ka: ფაილის დავიწყება

en: Forget All
ka: ყველას დავიწყება

en: Forget All Applications
ka: ყველა აპლიკაციის დავიწყება

en: Forget All Files
ka: ყველა ფაილის დავიწყება

en: Hide %1
ka: %1-ის დამალვა

en: All Applications
ka: ყველა აპლიკაცია

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
ka: ეს არ უნდა ჩანდეს! გამოიყენეთ KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Often Used Files
ka: ხშირად გამოყენებული ფაილები

en: Recent Applications
ka: ახლახანს გამოყენებული აპლიკაციები

en: Often Used Applications
ka: ხშირად გამოყენებული აპლიკაციები

en: Power / Session
ka: კვება / სესია

en: Search results
ka: ძებნს შედეგები

en: Lock
ka: დაბლოკვა

en: Log Out
ka: გასვლა

en: Save Session
ka: სესიის შენახვა

en: Switch User
ka: მომხმარებლის გადართვა

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ka: ძილი

en: Hibernate
ka: პროგრამული ძილი

en: Restart
ka: გადატვირთვა

en: Shut Down
ka: გამორთვა

en: Session
ka: სესია

en: System
ka: სისტემა

en: Lock screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: End session
ka: სესიის დასრულება

en: Start a parallel session as a different user
ka: სხვა მომხმარებლით პარალელური სესიის გაშვება

en: Suspend to RAM
ka: RAM-ში შეჩერება

en: Suspend to disk
ka: დისკზე შეჩერება

en: Restart computer
ka: კომპიუტერის რესტარტი

en: Turn off computer
ka: კომპიუტერის გამორთვა

en: System actions
ka: სისტემური ქმედებები
