plasma-workspace - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ka: აღმოჩენილია ეკრანი

en: A display has been plugged in.
ka: ეკრანი შეერთებულია.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ka: ეკრანი გამოერთებულია

en: A display has been unplugged.
ka: ეკრანი გამოერთებულია.

en: %1 has been plugged in.
ka: შეერთებულია %1.

en: A USB device has been plugged in.
ka: შეერთებულია USB მოწყობილობა.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ka: აღმოჩენილია USB მოწყობილობა

en: %1 has been unplugged.
ka: %1 გამოერთებულია.

en: A USB device has been unplugged.
ka: USB მოწყობილობა გამოერთებულია.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ka: USB მოწყობილობა გამოერთებულია
