plasma-workspace - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
ka: %1 GTK-ის თემის სწორ არქივს არ წარმოადგენს.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
ka: ამ სტილის მორგების ფანჯრის ჩატვირთვის შეცდომა.

en: Failed to apply selected style '%1'.
ka: არჩეული სტილის (%1) გადატარების შეცდომა.

en: Configure %1
ka: %1-ის მორგება

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
ka: ჩანართი 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
ka: დააწექით ღილაკს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
ka: ჩასართავი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
ka: რადიო ღილაკი

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
ka: ჩანართი 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
ka: აპლიკაციის სტილი

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
ka: ღილაკებზე ხატულების ჩვენება

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
ka: მენიუებში ხატულების ჩვენება

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლის ჭდე

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
ka: ხელსაწყოთა მეორადი ზოლის ჭდე

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
ka: ხატულებისა და ხელსაწყოთა ზოლების მორგება

en: Show icons:
ka: ხატულების ჩვენება:

en: On buttons
ka: ღილაკებზე

en: In menus
ka: მენიუებში

en: Main toolbar label:
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლის ჭდე:

en: None
ka: არაფერი

en: Text only
ka: მხოლოდ ტექსტი

en: Beside icons
ka: ხატულების გვერდზე

en: Below icon
ka: ხატულების ქვეშ

en: Secondary toolbar label:
ka: ხელსაწყოთა მეორადი ზოლის ჭდე:

en: GNOME/GTK Application Style
ka: GTK/GNOME-ის აპლიკაციის სტილი

en: GTK theme:
ka: GTK-ის თემა:

en: Preview…
ka: გადახედვა…

en: Install from File…
ka: ფაილიდან დაყენება…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
ka: GTK/GNOME-ის აპლიკაციის ახალი სტილების მიღება…

en: Select GTK Theme Archive
ka: აირჩიეთ GTK-ის თემის არქივი

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
ka: GTK-ის თემის არქივი (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
ka: ხატულებისა და ხელსაწყოთა ზოლების მორგება…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
ka: GTK/GNOME-ის აპლიკაციის სტილის მორგება…

en: Configure Style…
ka: სტილის მორგება…
