plasma-workspace - en to ie translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ie: Un monitor sta detectet

en: A display has been plugged in.
ie: Un monitor ha esset conexet.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ie: Un monitor sta removet

en: A display has been unplugged.
ie: Un monitor ha esset desconexet.

en: %1 has been plugged in.
ie: %1 ha esset conexet.

en: A USB device has been plugged in.
ie: Un aparate USB ha esset conexet.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ie: Un aparate USB sta detectet

en: %1 has been unplugged.
ie: %1 ha esset desconexet.

en: A USB device has been unplugged.
ie: Un aparate USB ha esset desconexet.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ie: Un aparate USB sta removet
