plasma-workspace - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
id: Pengelolaan Sesi

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
id: Tampilkan Layar Keluar Log

en: Log Out
id: Keluar Log

en: Shut Down
id: Matikan

en: Reboot
id: Nyalakan Ulang

en: Log Out Without Confirmation
id: Keluar Log Tanpa Konfirmasi

en: Shut Down Without Confirmation
id: Matikan Tanpa Konfirmasi

en: Reboot Without Confirmation
id: Nyalakan Ulang Tanpa Konfirmasi
