plasma-workspace - en to id translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
id: &Eksekusi

en: Templates
id: Templat

en: Desktop Shell Scripting Console
id: Konsol Penskripan Shell Desktop

en: Editor
id: Pengedit

en: Load
id: Muat

en: Use
id: Gunakan

en: Output
id: Keluaran

en: Unable to load script file <b>%1</b>
id: Tidak bisa memuat file skrip <b>%1</b>

en: Open Script File
id: Buka File Skrip

en: Save Script File
id: Simpan File Skrip

en: Executing script at %1
id: Mengeksekusi skrip di %1

en: Runtime: %1ms
id: Runtime: %1mdt
