plasma-workspace - en to id translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
id: %1 dari %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
id[0]: %2 dari %1 file ke %3
id[1]: %2 dari %1 file ke %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
id[0]: %1 file ke %2
id[1]: %1 file ke %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
id[0]: %2 dari %1 file
id[1]: %2 dari %1 file

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
id[0]: %2 dari %1 item
id[1]: %2 dari %1 item

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
id: %1 ke %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
id[0]: %1 file ke %2
id[1]: %1 item ke %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
id: ke %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
id: %1 dari %2

en: Application closed unexpectedly.
id: Aplikasi tertutup secara tiba-tiba.
