plasma-workspace - en to id translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
id: Layar Terdeteksi

en: A display has been plugged in.
id: Layar telah tercolok.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
id: Layar Terlepas

en: A display has been unplugged.
id: Layar telah tercabut.

en: %1 has been plugged in.
id: %1 telah tercolok.

en: A USB device has been plugged in.
id: Peranti USB telah tercolok.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
id: Peranti USB Terdeteksi

en: %1 has been unplugged.
id: %1 telah tercabut.

en: A USB device has been unplugged.
id: Peranti USB telah tercabut.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
id: Peranti USB Terlepas
