plasma-workspace - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
hu: Munkamenetkezelés

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
hu: Kijelentkező képernyő megjelenítése

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Shut Down
hu: Leállítás

en: Reboot
hu: Újraindítás

en: Log Out Without Confirmation
hu: Kijelentkezés megerősítés nélkül

en: Shut Down Without Confirmation
hu: Leállítás megerősítés nélkül

en: Reboot Without Confirmation
hu: Újraindítás megerősítés nélkül
