plasma-workspace - en to hu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
hu: Médiavezérlő

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
hu: Lejátszás indítása/szüneteltetése

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
hu: Következő

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
hu: Előző

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
hu: Leállítás

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
hu: Szünet

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
hu: Lejátszás

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
hu: Hangerő növelése

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
hu: Hangerő csökkentése

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
hu: Automatikus lejátszóválasztás
