plasma-workspace - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
he: ניהול הפעלות

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
he: הצגת מסך יציאה

en: Log Out
he: יציאה

en: Shut Down
he: כיבוי

en: Reboot
he: הפעלה מחדש

en: Log Out Without Confirmation
he: יציאה ללא בקשת אישור

en: Shut Down Without Confirmation
he: כיבוי ללא בקשת אישור

en: Reboot Without Confirmation
he: הפעלה מחדש ללא בקשת אישור
