plasma-workspace - en to he translation catalogue (13 entries)

en: &Execute
he: ה&פעלה

[ctx: Toolbar Button to switch to Plasma Scripting Mode]
en: Plasma
he: פלזמה

en: Templates
he: תבניות

en: Desktop Shell Scripting Console
he: מסוף סקריפטים למעטפת שולחן העבודה

en: Editor
he: עורך

en: Load
he: טעינה

en: Use
he: שימוש

en: Output
he: פלט

en: Unable to load script file <b>%1</b>
he: לא ניתן לטעון את קובץ הסקריפט <b>%1</b>

en: Open Script File
he: פתיחת קובץ סקריפט

en: Save Script File
he: שמירת קובץ סקריפט

en: Executing script at %1
he: הסקריפט יופעל ב־%1

en: Runtime: %1ms
he: זמן ריצה: %1 מילישניות
