plasma-workspace - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
he: פקד מדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
he: הפעלת/השהיית ניגון מדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
he: נגינת המדיה הבאה

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
he: נגינת המדיה הקודמת

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
he: עצירת נגינת המדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
he: השהיית נגינת המדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
he: הפעלת ניגון מדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
he: הגברת עוצמת שמע של מדיה

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
he: הנמכת עוצמת שמע של מדיה

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
he: בחירת נגן אוטומטית
