ksmserver - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Logout canceled by '%1'
he: היציאה בוטלה על ידי ‚%1’

[ctx: @info:status]
en: Session is exiting
he: ההפעלה נסגרת

en: $HOME not set!
he: ‎$HOME אינו מוגדר!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
he: תיקיית ‎$HOME‏ (%1) אינה קיימת.

[ctx: @info]
en: No write access to $HOME directory (%1). If this is intentional, set <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar> in your environment.
he: אין גישה לכתיבה לתיקיית ‎$HOME‏ (%1). אם זה במכוון, יש להגדיר את <envar>KDE_HOME_READONLY=1</envar> בסביבה שלך.

en: No read access to $HOME directory (%1).
he: אין הרשאות לקרוא מתיקיית הבית (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
he: המקום בתיקיית ‎$HOME נגמר (%1).

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
he: הכתיבה לתיקיית ‎$HOME‏ (%2) נכשלה עם השגיאה ‚%1’

en: No write access to '%1'.
he: אין הרשאות כתיבה אל ‚%1’.

en: No read access to '%1'.
he: אין הרשאות קריאה מ־‚%1’.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
he: שטח האחסון בתיקייה הזמנית (%1) אזל.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
he: כתיבה לתיקייה הזמנית (%2) נכשלה עם
       השגיאה: ‚%1’

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
he: הבעיות האלו התגלו בהתקנה
    בניסיון להפעיל את פלזמה:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
he: 
    
    ההפעלה של פלזמה נכשלה.

en: Plasma Workspace installation problem!
he: בעיה בהתקנת סביבת העבודה פלזמה!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
he: מנהל ההפעלה האמין של פלזמה שמשתמש בפרוטוקול ניהול
    ההפעלה הסטנדרטי של XSMP) X11R6).

en: Restores the saved user session if available
he: משחזר את ההפעלה שנשמרה, אם יש

en: Also allow remote connections
he: לאפשר גם חיבורים מרוחקים

en: Starts the session in locked mode
he: מתחיל את ההפעלה במצב נעול

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
he: מתחיל ללא תמיכה במסך נעילה. נחוץ רק אם רכיבים אחרים מספקים מסך נעילה.

[ctx: @label an unknown executable is using resources]
en: [unknown]
he: [לא ידוע]

[ctx: @label notification; %1 is a list of executables]
en: Unable to manage some apps because the system's session management resources are exhausted. Here are the top three consumers of session resources:
    %1
he: לא ניתן לנהל חלק מהיישומים כי משאבי ניהול הפעלות המערכת מנוצלים עד תום. הנה שלושת הצרכנים התובעניים ביותר ממשאבי המערכת:
    %1
