plasma-workspace - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
he: צג חובר

en: A display has been plugged in.
he: צג התחבר למערכת.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
he: צג נותק

en: A display has been unplugged.
he: צג נותק מהמערכת.

en: %1 has been plugged in.
he: %1 חובר

en: A USB device has been plugged in.
he: התקן USB חובר.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
he: זוהה התקן USB

en: %1 has been unplugged.
he: %1 נותק.

en: A USB device has been unplugged.
he: התקן USB נותק.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
he: התקן USB הוסר
