plasma-workspace - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User Feedback has been disabled centrally. Please contact your distributor.
he: משוב המשתמש הושבת מרכזית. נא ליצור קשר עם המפיץ.

en: Plasma:
he: פלזמה:

[ctx: @info]
en: You can help KDE improve Plasma by contributing information on how you use it, so we can focus on things that matter to you.<nl/><nl/>Contributing this information is optional and entirely anonymous. We never collect your personal data, files you use, websites you visit, or information that could identify you.<nl/><nl/>You can read about <link url='https://kde.org/privacypolicy-apps.php'>our privacy policy here.</link>
he: אפשר לסייע ל־KDE לשפר את פלזמה על ידי תרומת מידע על דפוס השימוש שלך כדי שנוכל להתמקד על הדברים שחשובים לך.<nl/><nl/>תרומת המידע היא בהתנדבות והיא אלמונית לחלוטין. אנחנו לעולם לא אוספים את הנתונים האישיים שלך, קבצים שבהם השתמשת, אתרים שבהם ביקרת או מידע שיכול לחשוף אותך.<nl/><nl/>אפשר לקרוא על <link url='https://kde.org/privacypolicy-apps.php'>מדיניות הפרטיות שלנו כאן.</link>

en: Plasma
he: פלזמה

en: The following information will be sent:
he: המידע הבא יישלח:

en: View sent data:
he: הצגת הנתונים שנשלחים:
