plasma-workspace - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
gl: Xestión de sesións

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
gl: Amosar a pantalla de saída

en: Log Out
gl: Saír

en: Shut Down
gl: Apagar

en: Reboot
gl: Reiniciar

en: Log Out Without Confirmation
gl: Saír sen confirmar

en: Shut Down Without Confirmation
gl: Apagar sen confirmar

en: Reboot Without Confirmation
gl: Reiniciar sen confirmar
