plasma-workspace - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: &Execute
gl: &Executar

en: Templates
gl: Modelos

en: Desktop Shell Scripting Console
gl: Consola de scripting da shell do escritorio

en: Load
gl: Cargar

en: Use
gl: Usar

en: Output
gl: Saída

en: Unable to load script file <b>%1</b>
gl: Non foi posíbel cargar o ficheiro de script <b>%1</b>

en: Open Script File
gl: Abrir un ficheiro de script

en: Save Script File
gl: Gardar o ficheiro de script

en: Executing script at %1
gl: Estase a executar o script en %1

en: Runtime: %1ms
gl: Duración da execución: %1ms
