plasma-workspace - en to gl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
gl: %1 de %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
gl[0]: %2 de %1 ficheiro a %3
gl[1]: %2 de %1 ficheiros a %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
gl[0]: %1 ficheiro a %2
gl[1]: %1 ficheiros a %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
gl[0]: %2 de %1 ficheiro
gl[1]: %2 de %1 ficheiros

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
gl[0]: %1 ficheiro
gl[1]: %1 ficheiros

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
gl[0]: %2 de %1 elemento
gl[1]: %2 de %1 elementos

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
gl[0]: %1 elemento
gl[1]: %1 elementos

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
gl: %1 a %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
gl[0]: %1 ficheiro a %2
gl[1]: %1 elementos a %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
gl: a %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
gl: %1 de %2

en: Application closed unexpectedly.
gl: A aplicación pechouse inesperadamente.
