plasma-workspace - en to gl translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
gl: Detectouse unha pantalla

en: A display has been plugged in.
gl: Conectouse unha pantalla.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
gl: Retirouse unha pantalla

en: A display has been unplugged.
gl: Desconectouse unha pantalla.

en: %1 has been plugged in.
gl: Conectouse %1.

en: A USB device has been plugged in.
gl: Conectouse un dispositivo USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
gl: Dispositivo USB detectado

en: %1 has been unplugged.
gl: Desconectouse %1.

en: A USB device has been unplugged.
gl: Desconectouse un dispositivo USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
gl: Dispositivo USB desconectado
