kcmstyle - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
gl: %1 non é un arquivo válido de tema de GTK.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
gl: Produciuse un erro ao cargar o diálogo de configuración para este estilo.

en: Failed to apply selected style '%1'.
gl: Non foi posíbel aplicar o estilo «%1» seleccionado.

en: Configure %1
gl: Configurar %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
gl: Separador 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
gl: Botón premíbel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
gl: Lista despregábel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
gl: Caixa para marcar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
gl: Alternativa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
gl: Separador 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
gl: Estilo da aplicación

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
gl: Amosar iconas nos botóns

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
gl: Amosar iconas nos menús

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
gl: Etiqueta da barra de ferramentas principal

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
gl: Etiqueta da barra de ferramentas secundaria

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
gl: Configurar as iconas e as barras de ferramentas

en: Show icons:
gl: Amosar as iconas:

en: On buttons
gl: Nos botóns

en: In menus
gl: Nos menús

en: Main toolbar label:
gl: Etiqueta da barra de ferramentas principal:

en: None
gl: Ningunha

en: Text only
gl: Só texto

en: Beside icons
gl: Xunto ás iconas

en: Below icon
gl: Baixo a icona

en: Secondary toolbar label:
gl: Etiqueta da barra de ferramentas secundaria:

en: GNOME/GTK Application Style
gl: Estilo das aplicacións de GNOME ou GTK

en: GTK theme:
gl: Tema de GTK:

en: Preview…
gl: Previsualizar…

en: Install from File…
gl: Instalar dun ficheiro…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
gl: Obter novos estilos de aplicacións de GNOME ou GTK…

en: Select GTK Theme Archive
gl: Seleccione un arquivo de tema de GTK

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
gl: Arquivo de tema de GTK (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
gl: Configurar as iconas e as barras de ferramentas…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
gl: Configurar o estilo das aplicacións de GNOME ou de GTK…

en: Configure Style…
gl: Configurar o estilo…
