plasma-workspace - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Configure Mouse Actions Plugin
fa: تنظیم افزونه عملکرد های موشواره

[ctx: @label %1 is the Plasma version]
en: KDE Plasma %1 Dev
fa: کی‌دی‌ای پلاسما نسخهٔ %1 در حال توسعه

[ctx: @label %1 is the Plasma version]
en: KDE Plasma %1 Beta
fa: کی‌دی‌ای پلاسما نسخهٔ بتای %1

[ctx: @label %1 is the Plasma version, %2 is the beta release number]
en: KDE Plasma %1 Beta %2
fa: کی‌دی‌ای پلاسما نسخهٔ بتای %1 ویرایش %2

[ctx: @label %1 is the Plasma version]
en: KDE Plasma %1
fa: کی‌دی‌ای پلاسما نسخهٔ %1

[ctx: @info:usagetip]
en: Visit bugs.kde.org to report issues
fa: برای گزارش اشکال ها bugs.kde.org را ببینید

en: Plasma Shell
fa: پوستهٔ پلاسما

en: Enable QML Javascript debugger
fa: اشکال‌زدای QML Javascript را فعال کنید

en: Do not restart plasma-shell automatically after a crash
fa: «پوستهٔ پلاسما» را بعد از فروپاشی، خودکارانه دوباره به راه نیانداز

en: Force loading the given shell plugin
fa: بارگیری افزونهٔ پوستهٔ داده شده را به زور انجام بده

en: Replace an existing instance
fa: جایگزینی یک مورد موجود
