plasma-workspace - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
eu: Saio-kudeaketa

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
eu: Erakutsi saioa ixteko pantaila

en: Log Out
eu: Saio-itxi

en: Shut Down
eu: Itzali

en: Reboot
eu: Berrabiarazi

en: Log Out Without Confirmation
eu: Saio-itxi berrespenik gabe

en: Shut Down Without Confirmation
eu: Itzali berrespenik gabe

en: Reboot Without Confirmation
eu: Berrabiarazi berrespenik gabe
