plasma-workspace - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
eu: Plasma leihoduna

en: Enable QML Javascript debugger
eu: Gaitu QML Javascript araztailea

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
eu: Plasmoidea jakinarazpen eremuan bizirik mantentzen du, leihoa itxi denean ere.

en: Force loading the given shell plugin
eu: Behartu emandako oskoleko plugina zamatzea

en: The applet to open.
eu: Ireki beharreko aplikaziotxoa.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
eu: Plasmoideari pasatu beharreko argumentuak.

en: Close %1
eu: Itxi %1
