plasma-workspace - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
eu: Komunikabide kontrolatzailea

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
eu: Ekin/Eten komunikabidea atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
eu: Komunikabidea hurrengoa atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
eu: Komunikabidea aurrekoa atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
eu: Gelditu komunikabidea atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
eu: Eten komunikabidea atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
eu: Ekin komunikabidea atzera-jotzea

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
eu: Komunikabidearen bolumena igo

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
eu: Komunikabidearen bolumena jaitsi

[ctx: @action:button]
en: Choose player automatically
eu: Hautatu jotzailea automatikoki
