plasma-workspace - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
eu: %1 ez da GTK gai artxibo balioduna.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
eu: Errore bat gertatu da estilo honetako konfigurazioko elkarrizketa-koadroa kargatzean.

en: Failed to apply selected style '%1'.
eu: Huts egin du hautatutako estiloa ezartzea '%1'.

en: Configure %1
eu: Konfiguratu %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
eu: 1. fitxa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
eu: Sakatzeko botoia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
eu: Lauki konbinatua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
eu: Kontrol-laukia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
eu: Aukera-botoia

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, progressBar)
en: %p%
eu: %%p

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
eu: 2. fitxa

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
eu: Aplikazioaren estiloa

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
eu: Erakutsi ikonoak botoietan

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
eu: Erakutsi ikonoak menuetan

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
eu: Tresna-barra nagusiko etiketa

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
eu: Bigarren mailako tresna-barrako etiketa

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
eu: Konfiguratu ikonoak eta tresna-barrak

en: Show icons:
eu: Erakutsi ikonoak:

en: On buttons
eu: Botoietan

en: In menus
eu: Menuetan

en: Main toolbar label:
eu: Tresna-barra nagusiko etiketa:

en: None
eu: Bat ere ez

en: Text only
eu: Testua soilik

en: Beside icons
eu: Ikonoen alboan

en: Below icon
eu: Ikonoen azpian

en: Secondary toolbar label:
eu: Bigarren mailako tresna-barrako etiketa:

en: GNOME/GTK Application Style
eu: GNOME/GTK aplikazio-estiloa

en: GTK theme:
eu: GTK gaia:

en: Preview…
eu: Aurrez ikusi...

en: Install from File…
eu: Instalatu fitxategitik...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
eu: Lortu GNOME/GTK aplikazio-estilo berriak...

en: Select GTK Theme Archive
eu: Aukeratu GTK gai artxiboa

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
eu: GTK gai artxiboa (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
eu: Konfiguratu ikonoak eta tresna-barrak...

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
eu: Konfiguratu GNOME/GTK aplikazio-estiloa...

en: Configure Style…
eu: Konfiguratu estiloa...
