plasma-workspace - en to eu translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
eu: Uneko Plasma estiloaren izena

en: Unable to create a temporary file.
eu: Ezin da aldi baterako fitxategi bat sortu.

en: Unable to download the theme: %1
eu: Ezin da gaia jaitsi: %1

en: Theme installed successfully.
eu: Gaia ondo instalatu da.

en: Theme installation failed.
eu: Gaia instalatzeak huts egin du.

en: Removing theme failed: %1
eu: Gaia kentzea huts egin du: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
eu: Tresna honen bidez, uneko plasma-saioaren gaia ezar dezakezu, nahi gabe, erabilgarri ez dagoen edo ezarrita dagoen bat finkatu gabe.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
eu: Zure uneko Plasma-saiorako ezarri nahi duzun gaiaren izena (bide-izen osoa pasatuta ere azken zatia baino ez da erabiliko)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
eu: Erakutsi sisteman erabilgarri dauden gai guztiak (eta uneko gaia zein den)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
eu: Eskatutako «%1» gaia dagoeneko ezarrita dago Plasmaren uneko saiorako.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
eu: Uneko Plasma-saioaren gaitzat %1 ezarri da

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
eu: Ezin izan du «%1» gaia aurkitu. Gaia ondoko aukeretako bat izan beharko litzateke: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
eu: Zure sisteman ondoko Plasma-gaiak dituzu:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
eu: Gai guztiak

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
eu: Gai argiak

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
eu: Gai ilunak

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
eu: Kolore-antolaerarekin bateragarriak

en: Install from File…
eu: Instalatu fitxategitik...

en: Get New…
eu: Eskuratu ... berria

en: Follows color scheme
eu: Kolore-antolaera jarraitzen dutenak

en: Edit Theme…
eu: Editatu gaia...

en: Remove Theme
eu: Kendu gaia

en: Restore Theme
eu: Lehengoratu gaia

en: Open Theme
eu: Ireki gaia

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
eu: Gai fitxategiak (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
